Od Autorki

Teksty oraz zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej, podaję źródło), stanowią więc moją własność.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, cytowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy oraz bez podania adresu tego blogu.
(Ustawa o prawach autorskich - Dz.U. z dnia 4 lutego 1994 r., nr 24, poz. 83)

piątek, 30 maja 2014

1.654. Damy radę

Mało mnie tu w ostatnich dniach, bo i w domu jestem prawie gościem. Wychodzę rano, wracam popołudniami. Spowodowane jest to cyklem szkoleń, w których uczestniczę. Dają mi one bardzo dużo - w kontekście wiedzy dla siebie samej, ale także takiej, którą mogę się podzielić z innymi.

Jak pielęgnować osobę chorą, co robić, a czego absolutnie nie w kwestii motywowania jej do działania, jakie metody stosować - w tych kilkunastu słowach zawiera się masa informacji - zarówno teoretycznych, jak i praktycznych.

Jeśli ktoś z Was ma w rodzinie kogoś, kto wymaga całodobowej opieki, polecam darmowy poradnik "Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu" (w PDF lub w formie papierowej z filmami instruktażowymi na płycie DVD) do ściągnięcia tutaj

Generalnie cała strona Damy radę jest kopalnią wiedzy, która może przydać się każdemu, bo przecież nigdy nie wiemy czy my sami lub ktoś z naszych bliskich nie będzie potrzebował z niej w pewnym momencie życia skorzystać.