Od Autorki

Teksty oraz zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej, podaję źródło), stanowią więc moją własność.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, cytowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy oraz bez podania adresu tego blogu.
(Ustawa o prawach autorskich - Dz.U. z dnia 4 lutego 1994 r., nr 24, poz. 83)

piątek, 28 listopada 2014

1.954. Podium

Gdyby nie fakt, iż w naszej lodówce zimują już dwa słoiczki zakupionych na Wigilię śledzi, pewnie skusiłabym się na własnoręczne (czyli oczywiście rękami Męża) zrobienie tychże - szczególnie, że ostatnio znalazłam w gazecie pewien bardzo prosty przepis. Teraz go sobie darujemy, ale na Wielkanoc będzie w sam raz.

A skoro jestem już w temacie "nie rusz to na święta!", pora na nasze kolejne (zajmujące odpowiednio drugie i trzecie miejsce na podium) produkty - zupę grzybową oraz hiszpańską kiełbasę (na specjalne życzenie i do spożycia wyłącznie przez Dyrektora Wykonawczego), która wygląda jak skrzyżowanie salami oraz sera pleśniowego ze skórką, a smakiem przypomina... Nie, tego nie napiszę, bo nawet przez klawiaturę mi nie przejdzie - aż taka odważna nie jestem.